Kas yra slapukai?

Slapukai (ang. cookies) yra nedideli informaciniai failai, kuriuos siunčia svetainė ir kurie yra saugomi kompiuteryje arba įrenginyje, kuriuo naudodamiesi naršote svetainėje.

Kam skirti slapukai?

Slapukai mums padeda atpažinti įrenginį kitų jo prisijungimų metu ir taip pagerinti naudotojo naršymo patirtį. Be to, jie taip pat padeda analizuoti svetainės veikimą ir suprasti, kaip naudotojai naudojasi svetainėje. Naudojant slapukus surinkta informacija yra anonimiška.

Svetainėje naudojamų slapukų tipai:

  • Techniniai slapukai . Techniniai slapukai padeda pagerinti naudotojo naršymo patirtį. Jie užtikrina tinkamą svetainės veikimą. Mūsų svetainėje naudojami techniniai slapukai yra „vaikuciai.lt“ slapukų sistemos dalis.

  • Analitiniai slapukai . Šie slapukai mums padeda suprasti, kaip naudotojai naršo svetainėje, kad galėtume patobulinti ir pagerinti svetainės veikimą. Naudojant šiuos slapukus surinkta informacija yra anonimiška. Analitiniai slapukai, kuriuos mes naudojame šioje svetainėje, yra „Analytics“ slapukų sistemos dalis.

Slapukų blokavimas ir šalinimas

Išjungus slapukų įrašymo funkciją, tam tikros šios svetainės dalys gali tinkamai neveikti.

Naudotojai gali keisti savo nustatymus ir pašalinti slapukus savo naršyklės parinktyse. Norėdami keisti šiuos parametrus, žr. naudojamos naršyklės žinyno skirtuką.

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Mozilla Firefox“, spustelėkite čia .

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Google Chrome“, spustelėkite čia .

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Edge“, spustelėkite čia .

Daugiau informacijos apie tai, kaip išjungti slapukus „Safari“, spustelėkite čia .