Prekių grąžinimas

Grąžinti ar pakeisti nepatikusias ar nekokybiškas prekes Jūs galite per 14 dienų!

Norėdami atlikti grąžinimą/ keitimą informuokite mus el.paštu  ir užpildykite prekės  grąžinimo/ keitimo  formą  https://vaikuciai.lt/lt/susisiekite-su-mumis, nurodydami  prekės priežastį  dėl ko norite grąžinti/keisti prekę .

  • Grąžinamą ar keičiamą  prekę siųskite naudojantis Lietuvos paštu, registruota siunta , adresu:  Pašakarvio g. 5, Palūšė LT30202.
  • Prekė negali būti devėta, kitaip naudota ar praradusi prekinę išvaizdą;
  • Grąžinamos prekės turi būti su etiketėmis;
  • Negali grąžinti tokių vaikiškų prekių, kurių grąžinimo galimybės nenustato Lietuvos Respublikos teisės aktai (apatiniai drabužiai ,apatinės kelnaitės, trumpikės, naktiniai marškiniai, pižamos, pėdkelnės, triko, kojinės, puskojinės, kūdikių drabužėliai).

Pinigai už grąžintą prekę Jums grąžinami  ne vėliau, kaip per 14 darbo dienų nuo tos dienos kai grąžintina prekė ir grąžinimo forma pasiekė mus. Pinigai pervedami į Jūsų mokėjimo sąskaitą, iš kurios darėte mokėjimo pavedimą už prekę ir atskirai informuojame Jus apie apmokėjimo įvykdymą.

PASTABA: grąžinsime ar pakeisime tik prekės kainą atitinkančią sumą be siuntimo išlaidų , įvertinę prekės būklę ir nustatę kad ji nauja.